O našich výrobcích

Zdravíme Vás z podještědí.

 

Jsme běžná rodinka, která se snaží vytvářet uchopitelné hodnoty pro své děti. Jednou z těchto hodnot bylo pořízení dobrého zázemí pro spokojený život nás všech.

Rozhodli jsme se prodat náš útulný byteček v panelovém domě, koupit parcelu a postavit malý rodinný domek.

Paní v této době byla na mateřské dovolené a já byl dosti pracovně vytížen, a tak jsme zvolili variantu výstavby domu na klíč.

el_torro_o nasich vyrobcuch_rodinka_prodluzka_prodluzovak

" Země Česká, domov můj " a vybraná firma nás podvedla. Jak už to bývá, velcí podvodníci, krátké zákony. Ocitli jsme se v 30% dokončené výstavby.

Byli jsme nuceni sebrat síly a dům dostavět svépomocí.

Díky omezenému budgetu a nutnosti rychlé dovýstavby, jsme postupem času zjistili, že některá místa by zasloužila jiná eleketrotechnická řešení. Ve zkratce, zrealizoval jsem málo zásuvek, nežli dnešní člověk potřebuje.

Nikdy se mi nelíbily prodlužovací kabely a teď jsem byl nucen je viditelně použít ?

Netrvalo dlouho a na světě byl 1. prototyp prodlužky, kterou jsme na dálku ovládali přes telefon. 

el torro_prototyp_prodluzka_prodluzovak

pak 2. prototyp...

el torro_prototyp2_prodluzka_prodluzovak

 a tak jsme pokračovali, až jsme došli sem. 

El Torro

ELektrika TORák ROman 

eltorro_produktovka_prodluzka_prodluzovak_petka_predek

eltorro_produktovka_prodluzka_prodluzovak_petka_zadek

Aktuálně nabízíme několik typů prodlužovacích přívodů, u kterých lze volit variantu kabelu, barev a dálkového ovládání Wi-Fi.

el torro_o nasich vyrobcich_pila_prodluzky_prodluzovaky

Máme rádi přírodní materiály, přírodu a učíme děti chovat k ní jistý respekt, proto bylo zprvu jasné z jakého materiálu budou prodlužky vyráběny.

Tělo prodlužováku je tvořeno smrkovým dřevem o průřezu 18 mm.

Dále bylo jasné, že naše prodlužky budou vždy vidět, budou na místech, kde je občas potřeba prodloužení zásuvky, vytvoření zásuvkového místa kde to běžně nejde nebo nechcete běžnou prodlužku ( gauč, noční stolek, parapet, polička, kuchyňský bar, zádveří...) 

Proto jsme zvolili pohledné přívodní kabely.

 

Přívodní kabel je opleten textilií v designu, který obsáhne celou škálu moderního, ale i retro stylu. Přívodní kabely dělíme na 2 kategorie. 

Lux -> tyto kabely budí honosnější a luxusnější dojem, bohužel tvoří i větší vír v peněžence. Druhá možnost varianty přívodů jsou všechny ostatní za jednotnou cenu, nižší cena ≠ nižší kvalita. Všechny tyto kabely k nám doputovaly z Itálie a pyšní se certifikátem  IMQ-HAR = záruka nejvyšší kvality v Evropě. 

El Torro_o nasich vyrobcich_zlaty kabel_prodluzovak_prodluzka

El Torro_o nasich vyrobcich_zluty_prodluzovak_prodluzka

El Torro_o nasich vyrobcich_cik cak_prodluzovak_prodluzka

El Torro_banner_zlaty kabel_nase kabely jsou nejlepsi v evrope_prodluzovak_prodluzka

Pokud Vám nebude stačit jen designový prodlužovák a budete chtít něco víc, můžete si zvolit ovládání pomocí chytrého telefonu a poté moci ovládat 2 zásuvky zvlášť (např. ventilátor a lampa)  a to pomocí aplikace, kterou využívá 30 000 000 uživatelů ve 172 zemích světa. Tato aplikace je vždy zdarma a dostává se jí náležité podpory.

 

eWeLink  aplikace je v českém jazyce. Link pro stažení aplikace pro Android a iOS zde : NÁVOD NA PŘIPOJENÍ K DOMÁCÍ SÍTI

 

Jako zajímavý ukazatel a bonus je měření elektrické spotřeby pro každou zásuvku zvlášť.

Jeden produkt může ovládat více členů domácnosti pomocí sdílení zařízení.

 

Aby se prodlužky líbily, dáváme jim barevné kabátky v široké škále barev. Volit můžete mezi hlavní barvou a vedlejší doplňkovou barvou.

EL Torro_paleta barev_prodluzovak_prodluzka_1

Jak již jsme zmínili, příroda nám není lhostejná, a tak se snážíme používat co nejméně závadné produkty. 

Barvíme naše výrobky barvami, které jsou na vodní bázi a ke všemu vlastní certifikát BLAUER ENGEL neboli modrý anděl.

Tento certifikát vypovídá o maximálně šetrném produktu k životnímu prostředí. No posuďte sami a klikněte zde - modrý anděl.

Finální povrch je pokryt bezbarvým lakem, který dodává na dotek sametově jemný pocit.

el torro_o nasich vyrobcich_vodou reditelne_prodluzky_prodluzovakyel torro_o nasich vyrobcich_modry andel_prodluzky_prodluzovaky

Dlouho jsme hledali vhodné zásuvky, které by uspokojily naše a legislativní požadavky. Po dlouhém vybírání a testování jsme se vydali formou globálně známého výrobce. Zásuvky si můžete volit z několika barevných variací.

eltorro_produktovka_prodluzka_prodluzovak_zásuvky

Těšilo nás a doufáme, že Vám naše produkty dobře poslouží a budou všem záviděníhodné ;-)

 

 

Na závěr chceme dodat, že každý produkt je díky různorodosti dřevěného materiálu svým způsobem originál a nikdy nevyrobíme 2 identické "kusy". 

Výroba našich prodlužováků je složitá na dodržení všech technických přestávek, a tak není možné produkt dodat 2. den po objednání. Na dodání si vyhrazujeme 2 týdny.

 

Produkty jsou ve shodě s evropskými nařízeními viz KE STAŽENÍ.